Wczoraj mieliśmy ogromną przyjemność obejrzeć 8 przedstawień jasełkowych w ramach 22. Przeglądu Twórczości Bożonarodzeniowej Anioły 2019. Po burzliwych obradach jury w składzie Paulina Pachulska-Wojdak (instruktor teatralny CKiS w Koninie), Krystian Weber (instruktor muzyki CKiS w Koninie), Grażyna Mójta (instruktor teatralny z Kazimierza Biskupiego) oraz Marian Kołodziejczyk (ksiądz rektor Klasztoru Misjonarzy Świętej Rodziny w Kazimierzu Biskupim) przyznało następujące wyróżnienia i nagrody:

WYRÓŻNIENIA: "Zajączki" z "Bajkolandii" w Koninie, Teatr Pinokio z SP im. gen. Józefa Bema w Starym Mieście, Zespół Teatralny z SP nr 1 w Koninie, "Sówki" z Bajkolandii.

NAGRODY: "Muchomorki z Jarzębinki" z Przedszkola nr 4 "Jarzębinka" w Słupcy, Teatr Bez Nazwy z SP im. Polskich Noblistów w Drążnej, Teatr "Jedyneczki" z SP nr 1 w Słupcy.

NAGRODA GŁÓWNA: Teatr "Wiewiórki" z Przedszkola "Miś" w Słupcy.

Książki dla wyróżnionych ufundowało Starostwo Powiatowe w Koninie i GOK Kazimierz Biskupi, nagrody pieniężne - Centrum Kultury i Sztuki w Koninie, nagrodę główną - wójt gminy Kazimierz Biskupi. CKiS ufundowało również statuetkę Anioła. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!