Relacja z Dni Kazimierza Biskupiego 2016
 

Dni Kazimierza Biskupiego rozpoczęło przemówienie wójta Jana Sikorskiego i przewodniczącego rady Mirosława Grzelaka, którzy życzyli mieszkańcom dobrej zabawy i zapowiadali słoneczną pogodę.

Jako pierwszy na scenie zaprezentował się Paweł Okupniarek, instruktor zumby z Kazimierza Biskupiego. Dziewczyny - pod jego wodzą - pokazały, że "wiedzą jak poruszać tym co mama w genach dała" :) Niemal dwugodzinny maraton zumby rozgrzał wszystkich uczestników, a endorfiny i uśmiechy wypełniły całe lotnisko. Po krótkiej przerwie na scenie pojawił się zespół Power Play i dał świetny, energetyczny występ. Nie zabrakło tańców i chóralnego odśpiewania największych przebojów - "Lubisz to, lubisz" czy "Co ma być to będzie". Zabawa była przednia! Kolejną gwiazdą wieczoru był Mesajah. Jego koncert był ucztą dla fanów pozytywnych wibracji i dźwięków reggae. Ludzie przed sceną nie mogli ustać w miejscu, a po koncercie Manolo cierpliwie pozował do zdjęć. Temperatura nie spadła do samego końca - zakończeniem wieczoru był gorący występ dziewczyn z Sara Music and Dance Show oraz dyskoteka z DJ Kamillem.

Pierwszomajowy poranek był wyjątkowo głośny - wszystko za sprawą ogólnopolskiego zlotu motocyklowego. Fani jednośladów pojechali na mszę do Bieniszewa, a później wrócili na lotnisko. Tam już od południa można było usłyszeć zespoły Blueska, Kodex Blues, Trick Beck i Seven Sages. Z kolei najmłodsi mogli puszczać bańki mydlane z animatorami, malować buzie, uczyli się też wykonywania różnych figur z balonów. Wieczór należał do Młodzieżowego Big Bandu z Kazimierza Biskupiego i Paxona. Na zakończenie wystąpiła Cleo, która rozgrzała zgromadzony na lotnisku tłum. Nie zabrakło hitów takich jak "My, Słowianie", "Sztorm" czy "Zabiorę nas", odśpiewanych wspólnie z fanami. Cleo skradła nasze serca :) Po jej występie w niebo wystrzeliły fajerwerki... To były niezwykłe i pełne wrażeń dwa dni!

Do zobaczenia za rok! :)
Aby obejrzeć fotorelację z imprezy, zapraszamy do galerii.