Od października nasz GOK tętnił życiem! Młodsi i starsi brali udział w zajęciach plastycznych, teatralnych, gry na instrumentach, śpiewali, tańczyli i wykonywali akrobacje... 24 czerwca przyszła pora na podsumowanie mijającego roku kulturalnego. Były występy i podziękowania dla wszystkich, którzy angażowali się w pracę Ośrodka. Dzieci odebrały dyplomy i nagrody, rozstrzygnięto również konkursy zorganizowane przez bibliotekę. Laureatami konkursu czytelniczego zostali: Marcin Piasecki (62 przeczytane książki), Nadia Szarwas (60 książek) i Antonina Domańska (42). W konkursie plastycznym "Moja pierwsza wizyta w bibliotece" najlepsi byli Anastazja Szachniewicz, Ola Graniczna, Józef Szymczak, Gabrysia Lenartowicz i Jakub Radoch. Gratulujemy! I... do zobaczenia po wakacjach!