Zapraszamy na spektakl teatralny

Gratka dla miłośników teatru! Gminny Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na spektakl „Ewelina płacze”, który zostanie wystawiony na deskach konińskiego „Oskardu” w niedzielę, 9 października, o godz. 18.00. Zarówno transport, jak i wstęp są bezpłatne, dlatego warto jak najszybciej zgłosić się pod numerem telefonu 63 2411 402 i zarezerwować miejsce. Kto pierwszy, ten lepszy!

Wyjazd organizowany jest w ramach programu Teatr Polska, który został zainicjowany w 2009 roku w celu ułatwienia dostępu do oferty polskich teatrów poprzez zintensyfikowanie ich mobilności i umożliwienie prezentacji spektakli w ośrodkach mających utrudniony dostęp do kultury.

„Ewelina płacze” to spektakl o możliwości bycia sobą w świecie, w którym tożsamość człowieka tworzą liczne, często sprzeczne ze sobą narracje. Tekst jest zbudowany z fantazji, obiegowych opinii i wizerunków medialnych aktorek i aktorów. Aktorzy grają tu siebie samych wyobrażonych przez kogoś innego. Nie mając możliwości sprostowania informacji na swój temat pozostają uwięzieni w swoich przypadkowych i fragmentarycznych tożsamościach które przenikają się z ich prywatną prawdą. Spiętrzenie ról sprawia, że nie wiadomo już do kogo należą wypowiadane ze sceny kwestie.