Graliśmy z WOŚP

Graliśmy z WOŚP

Po raz 29 w minioną niedziele w całym kraju zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Nie zabrakło jej również na terenie naszej gminy. Od samego rana wolontariusze zbierali datki do puszek. Natomiast w samo południe w Puszczy Bieniszewskiej pojawiło się około stu biegaczy z naszego regionu. Biegli, by wspomóc WOŚP.

W sumie w naszej gminie uzbierano 12 410 złotych.

Sportowcy biegali i morsowali dla orkiestry, a w samej siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Kazimierzu Biskupim pojawiali się przedstawiciele organizacji z naszej gminy, żłobka, przedszkola i szkół, seniorów, radnych, strażaków i dobrych ludzi, którzy wrzucali pieniądze do puszki. Wśród nich byli hodowcy gołębi, wędkarze z koła PZW nr 46 w Kazimierzu Biskupim, strażacy, czy przedstawiciele seniorów,

Tegoroczny finał, ze względu na pandemię, był inny. Pomimo tego mogliśmy liczyć na wsparcie mieszkańców naszej gminy. Przypomnijmy, że w trakcie tegorocznego finału zbieraliśmy dla oddziałów laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w wielkie granie.