Nakrętkowy zawrót głowy

Nakrętkowy zawrót głowy

Kilkanaście worków wypełnionych nakrętkami przekazaliśmy rodzicom Fabianka z Władzimirowa. Nadal zbieramy dla chorego mieszkańca naszej gminy i liczymy na Wasze dobre serca.

„Nakrętkowa akcja” w naszej gminie nabiera rozpędu. Teraz serduszka przed Gminnym Ośrodkiem Kultury w Kazimierzu Biskupim i przed sklepem „Twój Market” w Posadzie zapełniają się dla Fabiana Naworskiego z Władzimirowa.  Ośmiolatek ma skomplikowaną wadę układu moczowego i jest na liście oczekujących na przeszczep. Rodzice i lekarze robią wszystko, by chłopiec uniknął dializowania. Leczenie i specjalna dieta pochłaniają wiele pieniędzy.

 W akcję pomocy aktywnie włączyli się wszyscy pracownicy sieci „Twój Market”. Dzięki ich dobremu sercu zawieziono do Fabiana 10 wypełnionych nakrętkami worków. Cały czas również zapełniają się nasze gminne serduszka.

Dzięki nakrętkom rodzinie Fabianka będzie z pewnością łatwiej. Liczymy na wielkie serca naszych mieszkańców.

Bardzo dziękujemy również Przedsiębiorstwu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Kazimierzu Biskupim. Są zawsze gotowi, by załadować, zawieźć i rozładować worki wypełnione nakrętkami.